Креативна осінь

Добігає кінця осінь і час підвести перші підсумки 2021–2022 навчального року. Учні та вихованці Мистецького ліцею «Зміна» під керівництвом учителів та викладачів підкорили чимало мистецьких вершин, якими можна пишатися.

Наприкінці жовтня команда вихованців Позашкільного підрозділу Мистецького ліцею «Зміна» взяла участь у Британському проекті розвитку талантів в Світі «Golden Time Talent».

«Golden Time Talent» – лідер в організації конкурсів і фестивалів на міжнародному рівні. Представники проекту шукають талановитих дітей в усьому світі та надають їм можливість проявити себе.

Головна місія проекту – популяризація та розвиток талантів. Професійна креативна команда, яка надихається творчістю та мистецтвом, працює над тим, щоб учасники проекту отримували нові точки росту та розвитку, навчилися демонструвати усі грані свого таланту на міжнародному рівні. Проект «Golden Time Talent» – це 53 члени журі з 18 країн світу.

Під керівництвом професійних викладачів позашкільного підрозділу Мистецького ліцею «Зміна» юні художники створили унікальні живописні полотна і стали переможцями, отримавши позитивні відгуки міжнародного журі.

У листопаді вихованці позашкільного підрозділу ліцею взяли участь у 2-му турі ХІІ Всеукраїнського відкритого конкуру вокального мистецтва «Осіння мелодія» ім. Ірини Кириліної.

Місія конкурсу – виявлення талановитих дітей, та творчої молоді, підвищення рівня виконавської майстерності, взаємозбагачення творчих шкіл та обмін досвідом, сприяння подальшому розвитку талановитої молоді.

На конкурсі «Осіння мелодія» ліцей представляли шоу-хор «Зміна» з піснями Заслуженої діячки мистецтв Алли Мігай та гурт «Мальви» з піснями з репертуару Володимира Івасюка. Журі достойно оцінило прем’єрні виступи, відзначивши їх дипломами за І та ІІ місця у різних вікових категоріях.

Наприкінці листопада вихованці, під керівництвом викладачів кафедри музичного мистецтва Мистецького ліцею «Зміна» представили вокальні номери та отримали дипломи за І та ІІ місце на Міжнародному 2-туровому очно-дистанційному конкурсі-фестивалі учнівської та студентської творчої молоді «ART-STAR FEST».