Студія моди, дизайну, проектуванню і моделюванню одягу

Мода – це не лейбли і не марки.
Мода – це те, що заховане глибоко у вашій душі

– Ральф Лорен

Світ моди є важливою складовою життя кожної людини. Одяг перестав відігравати тільки захисні функції: захист від непогоди, холоду, дощу та вітру. Сьогодні це показник положення, статусу або відношення до життя людини. Внаслідок стрімкого темпу життя, сучасна мода має швидкоплинний характер. Модні тенденції в одязі змінюються кожного сезону, що дозволяє моді не бути набридливою та стандартною. Втім, слідкувати за модою, чи надавати перевагу класичним перевіреним речам, залишається вибором кожного з нас.
Мода охоплює всі сфери життя людини. Завдяки засобам масової інформації, соціальним мережам та Інтернету з подіумів модних показів, вона потрапляє у наше повсякденне життя. Існує вислів: «Якщо ти не слідкуєш за модою, то мода слідкує за тобою». Велика кількість стилів та напрямів у сучасному дизайні одягу дозволяють кожній людині знайти ті речі, в яких вона буде відчувати себе комфортно і впевнено.
Дизайнер одягу – одна з найактуальніших дизайнерських спеціальностей. Дизайнер одягу – це і художник, і конструктор, і винахідник, і спеціаліст, що розуміється на історії моди та модних стилях, має базові знання з історії мистецтв. Це людина, з високохудожнім естетичним смаком, відчуттям прекрасного та розвинененим просторовим мисленням.
Викладачі Студії моди, дизайну, проектування і моделювання одягу допоможуть Вам не загубитися у мінливому світі моди та дизайну одягу!

Наші завдання:

 • надання знань з історії моди та дизайну одягу;
 • отримання базових знань з малюнку та кольорознавства;
 • вивчення конструювання та моделювання одягу за власними ескізами;
 • набуття навичок пошиття одягу на професійному обладнанні;
 • ознайомлення зі специфікою роботи модельєра, художника, дизайнера одягу.
  Окрім цього, вихованці Студії моди будуть мати змогу:
 • розвинути креативне мислення та відчуття стилю;
 • створити власні неповторні моделі одягу;
 • навчитися презентувати готові вироби;
 • поспілкуватися із командою однодумців;
 • отримати профорієнтаційні поради.
  Дизайнер одягу, реалізовуючи власні задуми та отримуючи задоволення, допомагає людям бачити красу в звичайних речах, роблячи їх життя яскравим і комфортним. Викладачі Студії моди в дружній атмосфері надихнуть на реалізацію креативних задумів, нададуть впевненості, допоможуть розширити уявлення про професію дизайнера одягу.
  Долучайтеся до нашої команди однодумців закоханих у свою справу!
  Для дітей віком від 9 років!
керівник гуртка:

Бабенчик Олена Петрівна

Розклад занять