Фотошкола

Робити шедеври простіше, ніж це здається!

Роблячи знімок,
ти ніби пишеш картину, але за одну секунду

– Анрі Картьє-Брессон

Фотомистецтво – перший в історії художньої культури технічний вид мистецтва, в основі якого лежить використання виразних можливостей фотографії. Розвиток фотомистецтва наприкінці ХІХ – початку ХХ століття став можливим завдяки досягненням в області фізики, хімії, оптики та механіки.

Перші фотографії створювалися на закладі традицій образотворчого мистецтва ХІХ століття. Фотохудожники намагалися створити картину «в натурі», імітувати твори живопису. Таким чином, з’являлися фотографії портрети, пейзажі, натюрморти.

Сьогодні художня фотографія – це особлива форма творчості, в якому автор інтерпретує натуру за допомогою створення штучного середовища або різного роду лабораторних перетворень та технічних засобів. Утім, сучасна фотографія це не тільки самостійний вид мистецтва. Без документальної фотографії неможливо уявити засоби масової інформації. Такі фото ілюструють новинні стрічки в газетах та репортажі на телебаченні. Прикладна фотографія використовується в рекламі, оформленні книжок, при створенні плакатів та постерів.

Фотографія – це мистецтво однієї миті, тому воно завжди актуальне.

Кожного дня фотографія набуває нових рис, художніх образів та прийомів. Мова сучасної фотографії різноманітна – від концептуальної до вуличної.

Бажаєте робити «фотошедеври», але не орієнтуєтеся в тенденціях сучасного фотомистецтва, маєте низькі пізнання в побудові композиції, виборі кольору та установці світла, не знаєте яку камеру обрати?

Тоді приходьте до нас!

Наша школа навчає користуванню камерою з нуля: ми детально пояснюємо суть роботи камери та об’єктивів, вчимо користуватися різними типами камер, розповідаємо про органи управління камерою та найголовніші налаштування камери для зйомки. Також будуть розглянуті основи композиції, побудови кадру та розташування об’єктів у кадрі.

Після роз’яснення теорії ми розпочинаємо багате на практику навчання основним принципам фотографії. На кожному занятті ми будемо розглядати нову тему, наприклад, про особливості типів зйомки, про різницю між освітленням, про дію різних типів штучного освітлення або про основи обробки фотографії у спеціальних програмах.

Кожне теоретичне заняття буде закінчуватися блоком практичних завдань, завдяки чому вихованці зможуть виконувати реальні завдання із заданою темою та умовами і, таким чином, закріплювати теоретичні знання на практиці.

Зараз унікальний час, коли на ринку праці присутня велика кількість фотографів, але багато з них не можуть знайти роботу через відсутність базових навичок, без яких неможливо створити гарну фотографію. І саме ці навички отримають випускники нашої фотошколи, що, в подальшому, дозволить їм поєднати своє життя зі світом фотографії!

Для дітей віком від 10 років!

З нами кожна ваша фотографія стане шедевром!

Навчальна програма курсу

Теорія:

 • огляд технічних складових камери;
 • основи композиції;
 • типи освітлення;
 • робота зі студійним освітленням;
 • робота з редакторами зображень;
 • основи портретної зйомки;
 • основи зйомки пейзажів та архітектури;
 • основи предметної зйомки;
 • основи репортажної зйомки;
 • основи студійної зйомки;
 • побудова портфоліо.

Практика:

 • робота з освітленням в студії;
 • робота в редакторах зображень;
 • зйомка портретів.

Фото нашого гуртка

керівник гуртка:

Мєщерінов Михайло Вячеславович
Ремізов Дмитро Олексійович

Розклад занять

Дні тижня Місце занять 1 група
від 12 років
Пн 209 каб 16:00 – 17:30
Ср 209 каб 16:00 – 17:30