Студія сучасної пластики та пантоміми

Мистецтво пантоміми – це мистецтво говорити про все,
не промовляючи ні слова

Пантоміма – це особливий вид мистецтва, своєрідний спосіб спілкування з навколишнім світом і іншими людьми. У перекладі з давньогрецької мови слово «пантоміма» означає «той, хто зображує».

Мистецтво пантоміми виникло у стародавні часи з мисливських обрядів і ритуалів. Театр пантоміми існував у Римській імперії. В період Середньовіччя католицька церква ввела заборону на пантоміму, втім цей вид мистецтва продовжував існувати у народній культурі. Міми, жонглери, скоморохи, менестрелі подорожували Європою, виступали на ярмарках, у святкових балаганах і радували відвідувачів.

Небувалого розквіту мистецтво пантоміми досягло у період Відродження. Мандрівні італійські актори влаштовували імпровізовані вистави на майданах, такі вистави носили назву комедія дель арте. У ХІХ столітті вони стали популярними по всій Європі. Прості та зрозумілі сюжети заворожували публіку.

Сьогодні пантоміма, разом з фізичним театром та сучасним пластичним театром, творять окремий вид мистецтва – мистецтво тілесної пластики. Характерним для нього є те, що художній образ створюється за допомогою міміки, жестів та пластики тіла.

Сучасна пантоміма висловлює ті внутрішні імпульси, які не можна вимовити словами, їй властиві широкі узагальнення, символіка, імпровізація, імітація руху, гра з уявними силами, партнерами, предметами тощо. Територія театру пантоміми – це місце, де мало слів, місце, в якому бере владу рух, символи та відчуття, у супроводі музики, ритмічного акомпанементу, декламації.

Історії акторів, передані мовою тіла, ритму, музики, звучать як відлуння зникаючих слів. Емоції, які перетворюються на жести. Саме рух та образи донесуть те, що зазвичай лишається поміж рядків.

Сучасний пластичний театр – це система, яка постійно оновлюється і збагачується новими формами і типами пластичного видовища, народжуваного з «мистецтва руху».

Професійні педагоги Студії сучасної пластики та пантоміми допоможуть вашій дитині поринути у чарівний світ мистецтва та пізнати всі можливості пластики свого тіла.

Наші завдання:

 • розвиток естетичного смаку та уподобань;
 • формування правильної постави;
 • створення та реалізація креативних сольних та групових номерів;
 • формування навичок розуміння «мови тіла».

Вам до нас, якщо ВИ:

 • прихильник якісної та цілісної освіти;
 • відкриті до нових знань та розумієте, як важливо дитині мати здорове тіло та психіку;
 • дійсно любите мистецтво і вважаєте його не просто розвагою;
 • готові працювати разом з нами на результат;
 • цінуєте позитивне світосприйняття, інтелект та гумор;
 • розумієте, що середовище впливає на формування особистості;
 • усвідомлюєте важливість формування критичного мислення.

Відвідування Студії сучасної пластики та пантоміми збагатить внутрішні світ дитини. В сучасності розуміння «мови тіла» є актуальною навичкою. Переговорник, медіатор, дипломат, юрист – ці професії неможливо уявити без уміння оцінювати мотивації та внутрішній стан людини, здатності визначати правдивість висловленої співрозмовником інформації, незалежно від сказаного тексту. Уміння оцінювати співрозмовника спираючись виключно на біомеханічні прояви тіла (жестикуляція, спонтанні рухи губ та тіла, розширення або зменшення зіниць) важлива навичка, яку ваша дитина може набути в нашій студії.

Для дітей віком від 8 років!

Чекаємо на Вас!!!

Фото нашого гуртка

керівник гуртка:

Камінська Юлія Володимирівна

Розклад занять

Дні тижня Місце занять ЗАНЯТТЯ Віком від 3-х років
Пн. 305 каб сучасна пластика та акробатика; 16:00-20:00
Вт. 305 каб сучасна пластика та акробатика; 16:00-20:00
Ср. 305 каб сучасна пластика та акробатика; 16:00-20:00
Чт. 305 каб сучасна пластика та акробатика; 16:00-20:00
Пт. 305 каб сучасна пластика та акробатика; 16:00-20:00
Сб. 305 каб сучасна пластика та акробатика; 10:00-18:00
Нд. 305 каб сучасна пластика та акробатика; 10:00-18:00