Майстерня розвитку дошкільника 2-ї половини дня «Вчимося вчитися. Логіка»

Добре тому, хто навчився вчитися

– Менандр

Як зробити так, щоб дитина із радістю ходила до школи, не боялася висловлювати власну думку, легко знаходила спільну мову з однолітками та дорослим? Ці питання турбують усіх батьків майбутніх першокласників. Багатьом дітям важко подолати перехід від безтурботного життя в садочку до системного навчання. Вони не готові до великого навантаження і в результаті у них зникає бажання навчатися, втрачається концентрація уваги, погіршується поведінка.

Наші викладачі, застосовуючи методи креативного навчання, допоможуть підготувати дитину інтелектуально, психологічно та емоційноо до змін на новому життєвому етапі. Креативне навчання – це співпраця дорослого і дитини, це живий контакт партнерів, які зацікавлені в результаті та розуміють один одного. Навчальний процес відбувається у невимушеній атмосфері, коли викладач і дитина вирішують реальні творчі задачі.

Наші заняття проводяться в ігровій формі. Завдяки цьому, діти навчаються із задоволенням та ідуть до школи з багажем знань, який дозволить легко сприймати освітню програму.

Наші завдання:

  • логіко-математичний розвиток;
  • розвиток креативного мислення;
  • тренування пам’яті та уваги;
  • мовний розвиток і грамота.

Для нас важливо навчити дітей бути самостійними, старанними, легко спілкуватись з вчителями та однокласниками, володіти своїми емоціями, нестандартно мислити, не боятися проявляти себе, відстоювати власну точку зору та розвивати свої здібності.

Для дітей віком 5 – 6 років!

Чи потрібна Вашій дитині підготовка до школи – вирішувати Вам!

Ми навчимо Вашу дитину вчитися!

керівник гуртка:

Мозирко Лариса Єгорівна

Розклад занять