Дистанційне навчання.
Перші класи.

  • 1-A клас

    Понеділок

    8:00 – 12:00

    Навколишній світ
    Математика
    Українська мова
    1 група | 2 група

    Опанасенко Н.А.

    11:00 – 12:00

    Іноземна мова
    1 група | 2 група

    Антоненко Ю.Ю.

    13:00

    Хореографія

    Снопик Н.С.

    14:30

    Ансамбль (хлопці)

    Данилко В.О.

    15:00

    Хор

    Омелянчук Т.В.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Данилко В.О.

    Фортепіано (індивідуальні заняття)

    Гаврилова А.М.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Єрьоміна Д.О.

    Вівторок

    8:00 – 12:00

    Навколишній світ
    Математика
    Українська мова
    1 група | 2 група

    Опанасенко Н.А.

    11:00 – 12:00

    Іноземна мова
    1 група | 2 група

    Антоненко Ю.Ю.

    12:00

    Шахи

    Коваленко М.В

    14:40

    Ансамбль (дівчата)

    Данилко В.О.

    15:00

    Бальні танці

    Константинов О.О.

    15:00

    Французька мова (відео)

    Хникіна А.О.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Данилко В.О.

    Фортепіано (індивідуальні заняття)

    Гаврилова А.М.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Єрьоміна Д.О.

    Середа

    8:00 – 12:00

    Навколишній світ
    Математика
    Українська мова
    1 група | 2 група

    Опанасенко Н.А.

    11:00 – 12:00

    Іноземна мова
    1 група | 2 група

    Антоненко Ю.Ю.

    13:00

    Хореографія

    Снопик Н.С.

    14:00

    Акробатика

    Тополова Т.М.

    14:30

    Ансамбль (хлопці)

    Данилко В.О.

    15:00

    Хор

    Омелянчук К.В.
    Омелянчук Т.В.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Данилко В.О.

    Фортепіано (індивідуальні заняття)

    Гаврилова А.М.

    Ансамбль

    Єрьоміна Д.О.

    Четвер

    8:00 – 12:00

    Навколишній світ
    Математика
    Українська мова
    1 група | 2 група

    Опанасенко Н.А.

    11:00 – 12:00

    Іноземна мова
    1 група | 2 група

    Антоненко Ю.Ю.

    13:00

    Сольфеджіо

    Колесникова Л.І.

    14:40

    Ансамбль (дівчата)

    Данилко В.О.

    15:00

    Бальні танці

    Константинов О.О.

    15:00

    Французька мова (відео)

    Хникіна А.О.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Данилко В.О.

    Фортепіано (індивідуальні заняття)

    Гаврилова А.М.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Єрьоміна Д.О.

    П’ятниця

    8:00 – 12:00

    Навколишній світ
    Математика
    Українська мова
    1 група | 2 група

    Опанасенко Н.А.

    11:00 – 12:00

    Іноземна мова
    1 група | 2 група

    Антоненко Ю.Ю.

    15:00

    Хор

    Омелянчук К.В.
    Омелянчук Т.В.

    16:00

    Хореографія

    Снопик Н.С.

    Фортепіано (індивідуальні заняття)

    Гаврилова А.М.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Єрьоміна Д.О.

  • 1-Б клас

    Понеділок

    8:00 – 12:00

    Навколишній світ
    Математика
    Українська мова
    1 група | 2 група

    Романишин Н.Б.

    12:05

    Іноземна мова
    1 група | 2 група

    Антоненко Ю.Ю.

    13:00

    Хореографія

    Снопик Н.С.

    15:00

    Хор

    Омелянчук К.В.
    Омелянчук Т.В.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Данилко В.О.

    Фортепіано (індивідуальні заняття)

    Гаврилова А.М.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Єрьоміна Д.О.

    Вівторок

    8:00 – 12:00

    Навколишній світ
    Математика
    Українська мова
    1 група | 2 група

    Романишин Н.Б.

    11:00 – 12:00

    Французька мова
    1 група | 2 група

    Хникіна А.О.

    12:05

    Англійська мова
    1 група | 2 група

    Антоненко Ю.Ю.

    13:00

    Шахи

    Коваленко М.В.

    14:00

    Сольфеджіо

    Колесникова Л.І.

    15:00

    Музична терапія

    Колесникова Л.І.

    16:00

    Бальні танці

    Константинов О.О.

    Середа

    8:00 – 12:00

    Інформатика
    Математика
    Українська мова
    1 група | 2 група

    Романишин Н.Б.

    12:05

    Англійська мова
    1 група | 2 група

    Антоненко Ю.Ю.

    13:00

    Хореографія

    Снопик Н.С.

    14:00

    Акробатика

    Тополова Т.М.

    15:00

    Хор

    Омелянчук К.В.
    Омелянчук Т.В.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Данилко В.О.

    Фортепіано (індивідуальні заняття)

    Гаврилова А.М.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Єрьоміна Д.О.

    Четвер

    8:00 – 12:00

    Навколишній світ
    Математика
    Українська мова
    1 група | 2 група

    Романишин Н.Б.

    11:00 – 12:00

    Французька мова
    1 група | 2 група

    Хникіна А.О.

    12:05

    Англійська мова
    1 група | 2 група

    Антоненко Ю.Ю.

    13:00

    Шахи

    Коваленко М.В.

    15:00

    Музична терапія

    Колесникова Л.І.

    16:00

    Бальні танці

    Константинов О.О.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Данилко В.О.

    Фортепіано (індивідуальні заняття)

    Гаврилова А.М.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Єрьоміна Д.О.

    П’ятниця

    8:00 – 12:00

    Навколишній світ
    Математика
    Українська мова
    1 група | 2 група

    Романишин Н.Б.

    12:05

    Англійська мова
    1 група | 2 група

    Антоненко Ю.Ю.

    13:00

    Хореографія

    Снопик Н.С.

    15:00

    Хор

    Омелянчук К.В.
    Омелянчук Т.В.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Данилко В.О.

    Фортепіано (індивідуальні заняття)

    Гаврилова А.М.

    Вокальний клас (індивідуальні заняття)

    Єрьоміна Д.О.